ساخت ویلا استخر دار

یک استخر شنا برای هر فضای بیرون از خانه – حتی حیاط های باریک و بلند ، باریک یا حیاط های خفیف در وسط وسط وجود دارد. از شاهکارهای براق و مدرن گرفته تا فرارهای مدیترانه ای گرفته تا آبشارهای خصوصی تا استخرهای طبیعی ، ما هر اندازه ، سبک ، طراحی و نوع استخرهایی را که می توانید تصور کنید پیدا کرده ایم. شیرجه بزنید و خیره شوید.
تماس با ما

ساخت ویلا استخر دار(Construction of a pool villa) در فضای نشیمن  برای خانواده ها ، زوج ها و دوستان عالی هستند. از استراحت کنار استخر خود در زیر کف دست و به آرامی لذت ببرید یا با یک باران در فضای باز در حیاط خلوت گرمسیری قبل از غذا خوردن در زیر ستارگان در  کنار استخر خود را تازه کنید. این ویلا ها بسیار بزرگ هستند.

ساخت ویلا استخر دار

برای خانواده های بزرگتر ، ویلا دارای دو اتاق خواب است ، در حالی که ویلا معمولی دارای یک اتاق خواب و یک اتاق استراحت است، ناهار خوری و آشپزخانه و همچنین اتاق خواب اصلی  هم اتاق نشیمن و هم اتاق خواب دارای منظره ای از استخر هستند و روی یک تخته استخر گسترده ای باز شده اند. مجاور استخر شنا یک غرفه در فضای باز مناسب برای استراحت در سایه ، یک حمام در فضای باز و سونا است.

ساخت ویلا لوکس

ساخت ویلا استخر دار در گذشته جز ویلا لوکس تنها با نفوذترین و ثروتمندترین توان مالی محسوب می شدند. اما همه چیز تغییر می کند و در حال حاضر داشتن ویلا استخر دار به نظر نمی رسد چنین عجیب و غریب باشد. با این وجود ، این چیزی است که باید به آن افتخار کنیم و تحت تأثیر آن قرار بگیریم ، به ویژه اگر طرح کلی در هر جایی نزدیک به نمونه هایی باشد که امروز برای شما آماده کرده ایم.

 

با داشتن خدمات بی نظیر ، ویلاهای لوکس گروه معماری آرسس در ویژگی های وناتو شامل ورودی خصوصی ، سالن جداگانه ، تختخواب کینگ ، حمام بزرگ با حمام جداگانه و دوش باران و حیاط مبله خصوصی که توسط استخر خصوصی سخاوتمندانه و تختخواب های روز برجسته شده است. فضایی ارامش بخش برای مسافرت خود فراهم کنید

استخر خصوصی بهترین کاری است که ویلا شما می تواند در روزهای گرم تابستان به شما پیشنهاد دهد. اما برای اینکه ویلا شما بتواند این نوع از طراوت را به شما ارائه دهد ، باید آن را از قبل بسازید. ساخت یک ویلا استخر دار  اختصاصی خصوصی کار چندان ساده ای نیست. اول از همه ، باید بدانید که ارزانترین قسمت استخر ، ساخت آن است و به هیچ وجه ارزان نمی آید. هزینه واقعی زمانی حاصل می شود که مجبور باشید آن را حفظ کنید. اگر آماده و قادر به انجام این مسئولیت هستید ، می توانید استخر داشته باشید. بخش بعدی ، یافتن یک طراحی مناسب است و این همان چیزی است که ما اینجا در اینجا هستیم.

هزینه ساخت ویلا استخر دار

طراحی ویلا از لحاظ ساختاری خاص و بی نظیر است. از یک ساختمان اصلی و یک ساختمان ضمیمه کوچکتر جدا شده تشکیل شده است. هر دو سازه در تنظیم خود نوآورانه و از نظر فضا کارآمد هستند و به ویلا امکان می دهند تا با راحتی 8 نفر را در خود جای دهد.

هزینه ساخت ویلا استخر دارساختمان اصلی این ملک به لطف پنجره های بزرگ و سقف قوسی و آجری با آستر ، دارای یک نور و هوا مطبوع است. قلب این ساخت ویلا  بدون شک فضای زندگی با برنامه باز است. میهمانان می توانند در اینجا استراحت کرده و از مناظر زیبایی با تراس و استخر لذت ببرند.

در این فضا ، مهمانان همچنین یک آشپزخانه مدرن کاملاً مجهز را پیدا خواهند کرد که همراه با یک میز ناهار خوری چوبی بزرگ و دوست داشتنی است. از این اتاق اصلی ، یک راه پله به یک قسمت خواب بالا و پایین منتهی می شود. منطقه فوقانی به عنوان اتاق عالی استاد ویلا واقع شده است و از یک حمام اختصاصی یکپارچه برخوردار است.

جهت اطلاعات بیشتر

در مورد هزینه ساخت ویلا استخر دار با کمترین هزینه

با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

02644328160

09127927904

09300145131

مقاله ساخت ویلا استخر دار