ساخت ویلا با اسکلت فلزی

ساخت ویلا اسکلت فلزی(Construction of a villa with a metal frame) در مقایسه با سازه بتونی سنتی ، قوی و با مدت زمان ساخت کوتاه است . استحکام و اسکلت فلزی چندین برابر بیشتر از آجر است ، به طوری که می تواند از خطرات جلوگیری کند.

تماس با ما

مزایا ساخت ویلا با اسکلت فلزی

وزن سبک ، مناسب ،  ساخت و ساز اقتصادی ، ساختار بادوام ، ساخت و ساز جدید زیبایی شناسی و غیره. 

ساخت ویلا در شمالاستحکام فولاد در مقایسه با بتن و چوب ، سهم بین چگالی فولاد و استحکام عملکرد آن کم است ، بنابراین سازه فولادی دارای بخش اجزای کوچک و وزن سبک در شرایط تنش  است که می تواند در ساخت ویلا بزرگ اعمال شود.ساختار داخلی اسکلت فلزی می تواند در برابر ضربه مقاومت کند و از عملکرد ضد لرزه ای خوبی برخوردار است. ساختار داخلی مجموعه به طور متوسط ​​و شبیه به پلاسمیدهای ایزوتروپیک است. ساختار فولادی در عمل بر روی تئوری محاسبات کار می کند.ساختار جوش را می توان به طور کامل آب بندی کرد 

مراحل ساخت ویلا با اسکلت فلزی

 انواع روش ساخت ویلا مختلف وجود دارد  تا همه نیازها را برآورده سازند. با توجه به انتخاب  موجود ، به علاوه هزینه بالای ساخت یک ویلا نوساز ، بیشتر صاحبان ویلا متقاضی یک ویلا موجود را خریداری می کنند. و این به هیچ وجه انتخاب بدی نیست. بیشتر ویلا ها به اندازه کافی بادوام هستند که برای ده ها سال دوام می آورند ، به راحتی قابل بازسازی هستند و پتانسیل افزایش ارزش را دارند.

ساخت ویلا کلاسیکبا این حال ، ساخت و ساز ویلا جدید یک مورد  غیرقابل انکار هستند. ساخت ویلا جدید دقیقاً برای نیازهای شما طراحی شده است. در صورت وجود مشکلاتی وجود دارد.  مزایای ساخت ویلا جدید و مشکلات قدیمی از بین رفته است. بنابراین جای تعجب نیست که بیشتر مردم اگر تمام عوامل دیگر یکسان بودند ، به جای خرید ویلا قدیمی ، تصمیم به ساخت ویلا خودشان بگیرند.

آیا باید به عنوان پیمانکار شخصی خود عمل کنید؟
وقتی تصمیم دارید ویلا خود را بسازید ، بهتر است این کار را از طریق یک پیمانکار ساخت ویلا مجاز انجام دهید.

بسیاری از شهرها به صاحبان ویلا اجازه می دهند به عنوان پیمانکار برای ویلا خود عمل کنند. با این ترتیب ، شما به چیزی تبدیل می شوید که اغلب از آن به عنوان یک مالک سازنده یاد می شود. برای انعقاد قرارداد برای یک پروژه در مقیاس بزرگ مانند یک ویلا ، باید درخواست معافیت مالک سازنده کنید و خودتان پروانه ساخت ویلا را امضا کنید.

ساخت ویلا در طالقانبا این حال ، تعداد کمی از افراد واجد شرایط برای انجام وظیفه به عنوان پیمانکار عمومی خود هستند. ساختن ویلا به شما نیاز دارد تا رشته های زیادی را دور هم جمع کرده و از راه های بیشماری مطمئن شوید. پروژه ها و پیمانکاران فرعی باید با نظم صحیح برنامه ریزی شده باشند ، که با بازرسی های بی شماری از شهرداری ها در ارتباط است. شما باید کد ساختمان را بدانید. به علاوه ، کمک بسیار چشمگیری به داشتن شبکه ای از پیمانکاران فرعی می کند که برای انجام کارهای قابل اعتماد به آنها اعتماد دارید.

ساخت ویلا در گیلانشخصی که تمام این کارها را انجام می دهد پیمانکار ساخت ویلا  است. هیچ یک از پیمانکاران عمومی که نظارت می کنند می دانند  ساخت ویلا ارزان نیست. بیشتر پیمانکاران عمومی بین 10 تا 20 درصد از هزینه ساخت ویلا  هزینه می کنند و این شامل مجوزها و مواد می شود. این هزینه ای است که بیشتر سازندگان  آن را ارزشمند می دانند گروه معماری آرسس با بیش از 10سال سابقه و پرسنل مجرب یکی از بهترین سازندگان انواع ویلا سفارشی می باشد با ما تماس بگیرید.

نقشه ساخت ویلا با اسکلت فلزی

ویلا سازه ای از جنس اسکلت فلزی سبک ساخته شده است. امروزه بیشتر در شهرها برای ساخت خانه ویلایی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و در کشورهای دیگر در سراسر جهان مورد قبول و محبوبیت قرار گرفته است. سازگار با محیط زیست ، اقتصادی و سریع است. بیش از 90٪ مواد قابل بازیافت هستند. پایدار است و می تواند حداقل در برابر 8 زلزله درجه و طوفان 60 متر بر ثانیه مقاومت کند. ضریب استفاده بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی ، ضد صدا عالی ، عایق گرما و نگه داشتن گرم. ساخت آسان و ظاهری بسیار زیبا بر اساس طرح های مختلف.

یک نقشه ساخت ویلا اسکلت فلزی را در تصویر زیر مشاهده می کنید ولی برای ساخت ویلا خود با ما تماس بگیرید تا نقشه مورد نظر شما را باتوجه به خواسته های شما پیاده سازی کنیم.

Light Steel Structure villa

ساخت ویلا با اسکلت فلزی در شمال

ساخت ویلا با اسکلت فلزی از چوب بسیار بادوام بوده و در مقابل آسیب در برابر آب مقاومت بیشتری دارند. اسکلت فلزی مانند چوب پیچ نخورده و گسترش نخواهد یافت و پوسیدگی ندارد ، بنابراین احتمال جذب قارچ کمتر خواهد بود. موریانه ها و حشرات دیگری که از چوب می خورند نیز از خانه ای از فولاد دور می شوند. اسکلت فلزی می توانند در برابر بادهای طوفان مقاومت کنند و برای فعالیت های لرزه ای طراحی شده اند. 

ساخت ویلا ارزانفضای داخلی یک ویلا فلزی از چوب ساخته شده است که به شما امکان سرمایه گذاری در فولادی را می دهد که در آن بیشترین سود را دارد بنابراین ساخت ویلا با اسکلت فلزی در شمال کشور به علت آب و هوا و موارد موجود خیلی به صرفه است.

هزینه ساخت ویلا با اسکلت فلزی

هزینه ساخت ویلا اسکلت فلزی با روش های دیگر ساخت ویلا تفاوت دارد زیرا مصالح و موارد قابل استفاده در آن متفاوت است برای اینکه دقیق تر متوجه بشید که چقدر باید بودجه داشته باشید باید بایک معمار ساختمان ساز تماس بگیرید گروه معماری آرسس یکی از سازندگان ویلا سفارشی در استان های تهران و البرز و همچنین شمال کشور می باشد

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

مفتخریم شما را در ساخت ویلا مورد علاقه تان یاری دهیم

02644328160

09127927904

09300145131

مقاله ساخت ویلا با اسکلت فلزی