ساخت ویلا کلاسیک

در ساخت ویلا کلاسیک (Build a classic villa)مهمترین مورد تقارن در ساخت ویلا است.. تراس های بزرگ ویلا منظره ای عالی از منظره اطراف را به وجود می آورد و می تواند در فصول گرم سال به عنوان مکانی برای دورهمی های شما باشند 

تماس با ما

دو ستون بزرگ سنگی در  ورودی ویلا کلاسیک ساختمان را تکمیل می کنند و جایی برای سؤال از ورودی باقی نمی گذارند.

طراحی و ساخت ویلا کلاسیک

فضای داخلی برای تکمیل طراحی بیرونی لوکس ساختمان طراحی شده است. کف آن با سنگ روشن پوشانده شده است و از سنگ سیاه برای تزئین کف و ایجاد برخی الگوهای هندسی بر روی سطح استفاده شده است.

سقف بسیار با دقت طراحی شده است و در هر فضا از تزئینات مخصوص سقف استفاده شده است ، حیاط رنگ طلایی برای تقویت حس تجمل و همچنین به عنوان عنصری که در مناطق مختلف ویلا استفاده می شود برای ایجاد وحدت در مناطق مختلف.

رنگ اصلی اتاق نشیمن و ناهار خوری به رنگ سفید است ، اما طراحان ما عناصر رنگی مانند پرده های سبز را به فضای اضافه می کنند تا وجود یکنواخت رنگ سفید را بشکند. سبک مبلمان با سبک کلاسیک ویلا ، لوکس و در عین حال ساده هماهنگ است.

آشپزخانه ویلا و کابینت های براق آن کاملاً سفید طراحی شده است ، از رنگ سفید در همه جا در اتاق نشیمن و ناهار خوری استفاده می شود و می تواند این فضاها را به هم ربط دهد ، همچنین در جایی که شما نیاز به تمیز بودن دارید ، یک رنگ عالی است.

اتاق خواب اصلی خانه به سبک دیگری طراحی شده است زیرا در اتاق خواب مهمترین ویژگی هر کسی به آن نیاز دارد راحتی و لوکس بودن است ، بنابراین فرش برای کفپوش اتاق خواب مستر انتخاب شد. طبیعت نرم و گرم آن را به یک انتخاب عالی برای اتاق خواب تبدیل کرده است.

یک دیوار چوبی تزئینی در پشت تختخواب با یک قفسه طراحی شده است تا اشیاء بی نظیر و به یاد ماندنی از صاحب را نگه دارد. هر لوازم جانبی و قطعات هنری اتاق خواب با دقت انتخاب شده اند تا با سبک اتاق خواب مانند این چراغ کف زیبا و بی نظیر مطابقت داشته باشند.

طراحی و ساخت ویلا کلاسیک

از میان همه مکانهای روی زمین ، ویلاها  احتمالاً تنها مکانهایی هستند که از آنها احساس امنیت می کنیم. آنها همچنین تنها مکانهایی هستند که در آزادی برای انجام هر کاری که می خواهیم بدون ترس از عواقب انجام شده است. خانه های ما پناهگاه های ما هستند ساعتهای بی شماری را برای طراحی ویلا های  جدید ، ویلاها ، خانه های شهری ، آپارتمان ها ، دوبلکس ،و تحولات واحد صرف کرده است. به ما برسید و ما به شما کمک می کنیم خانه رؤیایی خود را طراحی کنید.

ساخت ویلا کلاسیک از یونان و رومیان باستان سرچشمه گرفته است ، و این نشان از زندگی  تجملاتی که در آن ها وجود داشت ، داشت. ساختارهای عالی که آنها ساخته بودند توسط سه قاعده و عناصر معماری تأسیس شده است ، که توسط معمار رومی ویتروویوس مشخص شده است ، که عبارتند از: استحکام  ، سودمندی و زیبایی.

این عناصر معماری کلاسیک را بنا نهاده اند که امروزه به دلیل زیبایی و ظرافت بی نظیر آن ، با طراحی و ساخت ویلا کلاسیک مورد تحسین قرار گرفته است. طراحی و ساخت ویلا کلاسیک  در کرج و تهران  ، فرهنگ و سبک زندگی غنی را به تصویر می کشد.

جوامع چند فرهنگی در شکوفا کردن طرح با انواع سبک هایی که در آن ادغام شده اند نقش دارند. ترکیب سه عنصر معماری هنوز زیبایی شناسی منحصر به فردی را ایجاد می کند که طراحی و ساخت ویلا کلاسیک را تا به امروز تعریف می کند. این تجملات ، ظرافت و شیوه زندگی لوکس صاحبان خانه را نشان می دهد.

زیبایی شناسی طراحی وساخت ویلای کلاسیک با تقارن ، نظم عقلانی و عقل آرام تعیین می شود ، که منظور از آن نیز الهام بخش جسارت ، فروتنی ، تعمق و عقل بود. تمام این خصوصیات از طراحی بیرونی تا طراحی داخلی طرح های ویلا کلاسیک در استان البرز و تهران قابل مشاهده است.

طراحی بیرونی ویلا کلاسیک تقارن با نمای آن را نشان می دهد. عقلانیت و نظم با چیدمان پنجره ها ، ستون های بزرگ و قالب های پیچیده بیرونی سازه ها برقرار می شود. ساختارهای کلاسیک با یکنواختی ، نظم و ظرافت سبک ، آرامش را به راحتی آگاه می کنند. طراحی داخلی ویلا کلاسیک زیبایی شناسی و ظرافت را تعریف می کند.

 انتخاب طرح رنگ باید از طرح های پیچیده قالب برای پشتیبانی از برجسته پشتیبانی کند. نقاشی های بزرگ با قاب های شیک و کلاسیک ، وسایل سبک شیک مانند لوسترها و لامپ ها ، مبلمان پیشرفته و سایر دکوراسیون های مد روز باید در کنار هم قرار بگیرند تا یک طراحی داخلی آرام ، لوکس و زیبا را ایجاد کنند.

گروه معماری آرسس یکی از بهترین مشاوران طراحی ویلا در تهران و کرج است. ما طراحان ، معماران و مهندسان با استعدادی هستیم که به طور فعال با هم کار می کنیم تا طرح های کلاسیک و ویلایی کلاسیک و جلا را ایجاد کنیم. تیم ما در جمع آوری ایده ها و نیازهای مشتریان برای همگام سازی همه ملزومات پروژه با یکدیگر همه کاره و عمیق است.

ساخت ویلا کلاسیک و مدرن

طراحی و ساخت ویلا کلاسیک  و مدرن همه چیز در ایجاد زیبایی سنتی در فضاهای پیشرفته معاصر است هر فضا به گونه ای طراحی شده است که تعادل خوبی از عناصر مدرن و کلاسیک را نشان دهد. ظرافتی در مورد ویلاهای مجلل  کلاسیک وجود دارد که به این ویلا یک ویلا سلطنتی می دهد بدون اینکه به خطر بیفتد مدرنیته زیبایی شناسی است.  این تزیینات داخلی ویلایی به سبک مدرن و  کلاسیک که به رنگ سفید و با کیفیت بالا و بافتهای مکمل تکمیل شده است ، دارای یک فوق العاده بزرگ و مجلل است که از طریق نورپردازی طلایی مرسوم ، مد روز بیشتر شده است.

برای ایجاد سرگرمی و راحتی در ویلا خود ، جایی که هر روز برمی گردید ، جایی که عزیزان و حیوانات خانگی شما منتظر شما هستند ، هر فردی آرزو می کند. همه افراد قادر نیستند به تنهایی طراحی ویلا را انجام دهند. به همین منظور طراحان ویلا  هستند که به ما کمک می کنند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم. 

می توانید به طور دائم در آنجا زندگی کنید ، یا می توانید برای تعطیلات آخر هفته با دوستان یا برای تعطیلات خانوادگی بیایید. به دور از شلوغی و شلوغی شهر ، در آرامش و استراحت آرام نه تنها بدن بلکه ذهن را در خود جای دهید. استراحت مناسب به شما کمک می کند تا سر خود را تازه کنید و افکار خود را مرتب کنید. 

طراحی ویلا مدرن به شما امکان می دهد یک فضای داخلی برای هر سلیقه ایجاد کنید. طراحی و ساخت ویلا کلاسیک  ، آن است که بسیاری از روندهای شیک ، که در میان آنها هر دو غیر معمول و بسیار جسورانه وجود دارد ، و برعکس ایده های کلاسیک یا بسیار محافظه کار.

 یک خانه کشور به معنی مقدار زیادی متر مربع است. بنابراین ، شما فضای بسیار بیشتری برای تحقق ایده های خود در فضای طراحی ویلا  خواهید داشت. بر این اساس ، با توجه به اینکه علاوه بر فضای داخلی طراحی شده هماهنگ ، وظیفه اصلی شما ترکیب داخلی فضای یک خانه با نمای بیرونی و چشم انداز آن ، تلاش بیشتری خواهد کرد.

ساخت ویلا کلاسیک بزرگ

ویلا  باید با فضای بیرون منظم و زیبا باشد. ساخت ویلا کلاسیک بزرگ  می تواند از سبک ها و جهت های مختلفی برخوردار باشد ، اما باید بسیار جذاب باشد. چندین قانون برای ایجاد طرح های ویلا  وجود دارد. برای ایجاد یک طراحی منحصر به فرد و زیبا در خانه ، باید هماهنگ همه عناصر داخلی آینده را انتخاب کنید. 

از رنگ دیوارها شروع می شود و با سبک و رنگ مبلمان و عناصر دکور شروع می شود که زیبایی خاصی به طراحی داخلی می بخشند. چنین عنصر می تواند یک شومینه در اتاق نشیمن ساخته شده از سنگ باشد. فرش بزرگی با الگوی غیرمعمول که از کشورهای عجیب و غریب آورده شده است

. بسته به ایده شما می تواند بر روی دیوار یا در کف آن آویزان شود. همانطور که بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند ، برای شروع ایجاد یک فضای داخلی زیبا از خانه ، باید از قوانین خاصی در مورد طراحی ویلا  پیروی کنید. هنگام ایجاد فضای داخلی ، حتماً به یک رنگ اصلی بچسبانید که اصلی ترین آن در طراحی ویلا شما خواهد بود. 

نقشه ساخت ویلا کلاسیک

چگونه می توان یک ویلا کلاسیک  خصوصی راحت ساخت؟ ایده اصلی شما هرچه باشد ، شما کاملاً باید برنامه های تفصیلی خانه را تهیه کنید که توسط معماران ساخته شده است. طراحی ساختمان ها و خانه ها موضوعی کاملاً پیچیده و چند وجهی است. تدوین برنامه های خانه حداقل به مهارت و دانش خاصی در هندسه و ترسیم نیاز دارد. 

همچنین به ویژگی های زمین مورد نظر در ساخت و ساز نیاز به داده دارید. قبل از شروع کار در مورد طراحی ویلا ، به نکات خاصی فکر کنید: برای اینکه چند نفر در خانه زندگی می کنند ، چه تعداد اتاق و حمام مورد نیاز شما را تأمین می کنند ، آشپزخانه در کجا قرار خواهد گرفت و غیره. ساخت ویلا مدرن که توسط معماران حرفه ای تهیه شده است.

ساخت و بهره برداری از خانه اقتصادی و راحت خواهد ساخت. ما همیشه از فن آوری های جدید در ساخت و ساز پیروی می کنیم و از بهترین آنها استفاده می کنیم. ساخت و طراحی ویلا برای هر سلیقه در وب سایت ما در دسترس شماست. خانه رویاهای شما در کمترین زمان ممکن ساخته می شود. شما یک پروژه شخصی و انحصاری دریافت خواهید کرد. حتماً یک پروژه خانه را که دوست دارید دریافت کنید! 

هزینه ساخت ویلا کلاسیک

وقتی تصمیم به ساخت ویلا کلاسیک  رویایی خود می گیرید  ، چگونه می توانید در مورد سبک و مواد تصمیم بگیرید؟ این کار زمانی دشوارتر می شود که شما نیاز به ساخت یک ویلا در بودجه کمی داشته باشید.

 خبر خوب اینکه ساخت یک ویلا منحصر به فرد و خیره کننده حتی با بودجه کم امکان پذیر است. امروز ، ما این کار را انجام میدهیم و با  کم هزینه بودجه در کنار هم قرار داده ایم تا  ایده هایی در مورد چگونگی ساختن ویلا خود با استفاده از مواد مقرون به صرفه و طراحی عملی برای شما ارائه دهیم. 

جهت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ساخت ویلا خود

با گروه معماری آرسس تماس بگیرید.

02644328160

09127927904

09300145131

مقاله ساخت ویلا کلاسیک