ساخت ویلا لوکس

ساخت  ویلا لوکس(Build a luxury villa) خود را با اطمینان به گروه معماری آرسس بسپارید. ما هر پروژه ای را بسیار جدی می گیریم و از هر جزئیات مراقبت می کنیم انگار که خانه خودمان است. این امر به همراه تجربه ما ، ما را در ساخت ویلا لوکس شخصی سازگار با نیاز مشتریان ، متخصص ساخته است .

تماس با ما

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای ساخت ویلا لوکس و جدید هستید ، می خواهید معماری را  پیدا کنید که خدمات عالی را ارائه دهد ، قابل اعتماد و با تجربه در پروژه های مشابه با شما و تضمین کننده تضمین در طول و بعد از آن. مسلماً شما نیز بهای كاهش قیمت داشته باشید كه بیش از حد نباشد ، اما در عین حال ، شما نمی خواهید کیفیت را فدای كاهش قیمت كنید ، زیرا این پروژه ویلا سال ها محل زندگی شما خواهد بود.

هزینه ساخت ویلا لوکس

 

اتفاقی مشابه در مورد توسعه دهندگان ملک و سرمایه گذاران هنگامی که به دنبال یک شرکت ساخت و ساز هستند تا مسئولیت ساخت ویلا لوکس یا آپارتمان را به آنها بدهد تضمین تحویل، کیفیت، جدیت و تعهد به ضرب العجل ها، بدون شک، معیارهای که مهم ترین زمانی که آن زمان به خود را انتخاب کنید شرکت ساختمان مورد نظر .

این امر برای افراد یا افراد توسعه دهنده خصوصی ، که مایل به داشتن یک مدیریت تماس بهتر و متمرکز در طراحی و ساخت ویلا خود هستند ، با یک شخص تماس تنها و تنها یک گروه مسئول پروژه انجام شده است.

بر اساس نیاز شما ، ما پروژه را طراحی می کنیم و کل فرآیند را نظارت می کنیم.

طراحی و ساخت ویلا لوکس

ما کمال ، خلاقیت و ظرافت را برای طراحی و ساخت ویلا لوکس شما را   ترکیب می کنیم ، که در آن پایداری و بهره وری انرژی همیشه مورد توجه قرار می گیرد تا ویلا شما برای آینده آماده باشد. ما می خواهیم شما احساس کنید که وقتی ساخت ویلا لوکس شما تمام شد ، ویلای شما دقیقاً همان شکلی است که شما آن را تصور کرده اید.

طراحی و ساخت ویلا لوکس

در لحظه شروع ، ما دائماً آگاه هستیم که پایه های یک ویلا خانوادگی را می گذاریم. به همین دلیل ، ما تمام جزئیات  را نظارت می کنیم ، از ساخت و ساز با کیفیت ، پایدار و کارآمد ، تا محوطه سازی فضای بیرونی ، که خانه شما را به یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه تبدیل می کند ، خواه تصمیم بگیرید که در آن زندگی کنید یا آن را بفروشید.

02644328160

091279279204

ساخت ویلا لوکس در تهران و کرج

ما پروژه های کلاس اول را در مکانهای اختصاصی در تهران و کرج توسعه می دهیم . محصولی باکیفیت که انتظارات مشتری نهایی را برآورده می کند و به دنبال تضمین و ایمنی در جستجوی ویلا جدید است گروه معماری آرسس با داشتن نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت شما را در طی مراحل ساخت خاطر جمع میکند با ما تماس بگیرید.

نقشه ساخت ویلا لوکس

یک نقشه کف یک نمودار کوچک از یک اتاق یا ساختمان است که از بالا مشاهده می شود. پلان طبقه ممکن است یک ویلا کل ، یک طبقه از یک ویلا یا یک اتاق را به تصویر بکشد. همچنین ممکن است شامل اندازه گیری ها ، مبلمان ، وسایل و تجهیزات یا هر چیز دیگری باشد که برای اهداف طرح لازم باشد.

نقشه ساخت ویلانقشه های کف برای کمک به طراحی چیدمان مبلمان ، سیستم های سیم کشی و موارد دیگر مفید هستند. آنها همچنین ابزاری با ارزش برای نمایندگان املاک و مستغلات و شرکت های لیزینگ برای کمک به فروش یا اجاره  هستند.

قیمت ساخت ویلا لوکس

 

نقشه های کف در هنگام طراحی و ساخت ویلا لوکس  ضروری است. یک طرح کف خوب می تواند با ایجاد یک جریان خوب بین فضاها ، لذت خانه را افزایش دهد و حتی می تواند ارزش فروش مجدد آن را افزایش دهد.

نکاتی برای طراحی و ساخت ویلا لوکس

اطمینان حاصل کنید که در آینده یک دفتر به راحتی می تواند به اتاق خواب کودک تبدیل شود ، چه برای خانواده و چه خریدار آینده.

 اطمینان حاصل کنید که اتاق خواب ها از فضای تفریحی دور هستند. حمام ها نباید با فضاهای تفریحی مشترک مانند اتاق های غذاخوری یا اتاق های نشیمن روبرو شوند. بیشتر افراد دوست دارند اگر آشپزخانه به اتاق ناهار خوری یا اتاقهای نشیمن باز شود تا هرکسی که آشپزی کند هنوز بتواند با مهمانان در تعامل باشد یا مراقب بازی بچه ها باشد.

 

 هر زمان که اتاق یا راهرو را طراحی کنید ، به این فکر کنید که چند نفر در یک زمان در آن فضا قرار بگیرند. آیا آنها اتاق برای جابجایی دارند؟ آیا جایی برای مبلمان وجود دارد که بتواند کلیه فعالیت های برنامه ریزی شده را در خود جای دهد؟

اگر سرگرمی مهم است ، اطمینان حاصل کنید که جریان خوبی از آشپزخانه به فضای بیرون و اتاق نشیمن وجود دارد. اگر از خانه کار می کنید ، مطمئن شوید که دفتر شما نور ایده آل می شود و شاید در مکانی آرام باشد. وقتی لباس میشوید اشکالی ندارد اگر مجبور شوید از سه طبقه بالا بروید تا از اتاق خواب اصلی خود به اتاق لباسشویی برسید؟

نحوه ترسیم نقشه ساخت ویلا

چند مرحله اساسی برای ایجاد یک نقشه ساخت ویلا وجود دارد:

منطقه ای را انتخاب کنید. منطقه مورد نظر را ترسیم کنید. اگر ساختمان از قبل موجود است ، تصمیم بگیرید که چه مقدار (یک اتاق ، یک کف یا کل ساختمان) از آن ترسیم کنید. اگر ساختمان هنوز وجود نداشته باشد ،  بر اساس اندازه و شکل مکانی که باید برای آن بنا شود طراحی می کند.

اندازه گیری کنید. اگر ساختمان وجود دارد ، دیوارها ، درها و مبلمان مناسب را اندازه گیری کنید تا نقشه ساخت ویلا لوکس  آن دقیق باشد. اگر طرح برای یک منطقه کاملاً جدید ایجاد شده است ، مطمئن باشید که مساحت کل در جایی که ساخته می شود مناسب خواهد بود. توصیه می شود ساختمان های ساخته شده در مناطق مشابه را مورد بررسی قرار داده و از آن به عنوان برآوردی برای این نقشه طبقه استفاده کنید. درمورد اندازه گیری و ترسیم نقشه طبقه خود بیشتر بدانید .

دیوارها را بکشید. برای هر اتاق ساختمان دیوارها را اضافه کنید ، مراقب باشید که آنها را به مقیاس بکشید.

هزینه ساخت ویلا لوکس

منطقه یکی از بزرگترین عوامل هزینه در ساخت ویلا شما است. بیشترین هزینه برای ساخت در شمال خواهد بود.

برای طراحی و ساخت ویلا لوکس خود ، استخدام یک معمار بهترین کاری است که می توانید انجام دهید. با این حال ، می توانید گروه معماری آرسس جز بهترین سازندگان در استان تهران و البرز می باشد

جهت اطلاعات بیشتر و نظارت آنلاین پروژه های خود با ما تماس بگیرید

02644328160

09127927904

09300145131

مقاله ساخت ویلا لوکس