ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال (Build a villa in the north) و خرید ویلا در شمال به دلیل موقعیت جغرافیایی و خوش آب و هوا بودن شمال بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است.شمال کشور تمام شرایط مناسب و مطلوب دوری از شلوغی و زندگی شهری را در خود جای داده است.

تماس با ما

ما در ادامه قصد داریم به طور اختصاصی در مورد خرید و ساخت ویلا در شمال صحبت داشته باشیم با مشاورین و کارشناسان مجموعه همراه باشید تا با ارائه اطلاعات مفید در این زمینه شما عزیزان را کمک کنند تا ویلای دلخواه خود را در شمال کشور داشته باشید.  

بهترین روش ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال اصول و قواعد خود را دارد که توجه به آن ضروری است.برای طراحی و ساخت ویلا در شمال علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت و زیبایی باید در مکان مناسب و دارای سند ساخته شود .برخورداری از این موارد بسیار اهمیت دارد .

طراحی و ساخت ویلا در شمال از نظر ظاهر و نوع چیدمان و پلان ساختمان باید مورد قبول افراد و کارشناس مربوطه قرار بگیرد.

نحوه ساخت ویلا در شمال

نحوه ساخت و طراحی ویلا در شمال به گونه ای است که ابتدا قبل از اجرای پلان ویلا در شمال باید میزان تراکمی که شهرداری برای مکان های مختلف شهری و روستایی در داخل یا بیرون در نظر گرفته شده رعایت شود.با توجه به رعایت قوانین موجود و طراحی مناسب می توانید ویلای شیک و مدرن در شمال کشور داشته باشید.

روش ساخت ویلا در شمال

روش ساخت ویلا در شمال به این صورت است که ابتدا مجوزهای لازم برای ساخت ویلا گرفته می شود و پس از آن به ترتیب مراحل مختلف ساخت ویلا از جمله نقشه برداری، طراحی نقشه، محاسبات و اجرای پلان ،زیرسازی ساختمان و دیوارچینی ، سربندی و عایق کاری کف و دیوارهای ویلا انجام می شود.

پس از اجرای این مراحل سفیدکاری و تعمیرات دیوار و کف سازی اتاق و سالن و غیره انجام می شود.با اتمام این مراحل نصب درب و پنجره ویلا ، نقاشی و تمیزکاری و چیدمان دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان توسط متخصصان این زمینه انجام می شود.

مراحل اداری ساخت ویلا در شمال

زمانی که می خواهید ویلایی را بسازید ،پشت سر گذاشتن مراحل اداری ساخت ویلا در شمال الزامی است.اولین کار در زمان احداث ویلا در شمال دریافت مجوز ساخت ویلا یا همان پروانه ساختمان است.در این سند قید می شود که زمین مشکلی برای ساخت ویلا ندارد و می توان بدون نگرانی ساخت و ساز را در این بخش داشته باشید.

مراحل ساخت ویلا شمال

اولین قدم در ساخت ویلا در شمال کشور انتخاب شهر مناسب برای ساخت ویلا در ان منطقه است که با توجه به آگاهی و بررسی های انجام گرفته و مشاوره با کارشناسان متخصص در زمینه ویلا سازی در شمال می توانید بهترین ساخت ویلا را داشته باشید.

قدم دوم انتخاب موقعیت ویلا در شمال است که می توانید تصمیم بگیرید که ویلای خود را در شمال کشور در چه موقعیت جغرافیایی بسازید برخی از افراد مایل هستند که ویلای خود را به سوی ساحل یا برخی دیگر جنگل و سرسبزی را به دریا ترجیح می دهند.

قیمت ساخت و ساز ویلا در شمال

قیمت ساخت و ساز ویلا در شمال کشور متفاوت است و با توجه به هزینه هایی که مارفرما یا صاحب ویلا جهت ساخت و ساز انجام داده است محاسبه می شود.امروزه به دلیل افزایش قیمت مصالح در بازار ساختمان سازی تاثیر آن بر روی قیمت ویلا در شمال مشاهده می شود.

هزینه ساخت ویلا در شمال سال 98

مهم ترین مرحله در ساخت ویلا در شمال شامل هزینه و قیمت ساخت ویلا می شود که با توجه به محاسبات صورت گرفته در سال 1398 در ادامه می خواهیم به بررسی قیمت ساخت و هزینه های جانبی طراحی و ساخت ویلا در شمال بپردازیم.

همان طور که می دانید قیمت و هزینه ساخت ویلا در شمال کمی متفاوت با سایر شهرهای کشور می باشد و این تفاوت به دلیل انتخاب منطقه، نوع مصالح و مواد به کار رفته در ساخت و ساز ویلا،انتخاب پیمانکار یا شخصی سازی،نقشه ویلا،اندازه و ابعاد آن،نوع ساخت ویلا ( معمولی یا لوکس )، داشتن امکانات مختلف از جمله روف گاردن،استخر و محوطه سازی و سایر هزینه های جانبی بستگی دارد.

هزینه ساخت هر متر مربع ویلا در شمال

با توجه به تورم و افزایش قیمت ارز و به دنبال آن افزایش قیمت مصالح و مواد ساخت ویلا ،کارشناسان بر این باور هستند که گرانی برخی از مصالح به کار رفته در ویلا در شمال افزایش 30 الی 300 درصدی داشته باشد این موضوع در تعیین قیمت نهایی ساخت ویلا در شمال بسیار تاثیرگزار می باشد.

قیمت ساخت هر متر ویلا در شمال

به طور متوسط و با توجه به تحقیقات و بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیده ایم که برای ساخت ویلا در شمال کشور با استفاده از متریال معمولی و نقشه ساده متری دو میلیون تومان در سال 98 باید هزینه کنید.

هزینه های جانبی در ویلا شامل هزینه های چنهان یا اضافی در ویلای معمولی و متوسط محسوب می شود که شامل انتخاب پیمانکار و سازنده ویلا،بیمه ساختمان و کارگران ساختمان،نصب توری و حفاظ جهت بالا بردن امنیت و ایمنی ویلا و .. می شود.

هزینه ساخت ویلا در شمال چقدره؟

برای طراحی و ساخت ویلا در شمال عوامل مختلفی دخالت دارند که باید مدیریت در نحوه صحیح اجرا و هماهنگی ان توسط مهندس ناظر یا همان پیمانکار به درستی انجام گیرد .ساخت ویلا با انتخاب مناسب زمین و نقشه و طرح مورد نظر اجرا می شود و با بررسی تمامی این موارد می توان هزینه نهایی ساخت ویلا را محاسبه و اعلام کنیم.

میانگین هزینه ساخت ویلا در شمال

اگر قصد خرید یا ساخت ویلا در شمال کشور را دارید بهتر است برای طراحی و ساخت ویلا در این منطقه با رعایت اصول و استانداردهای موجود با یک متخصص در ارتباط باشید.مشاورین و کارشناسان باتجربه در این زمینه می توانند با در نظر گرفتن سبک مورد علاقه مشتری بهترین طراحی را برای ویلا داشته باشند.با محاسبه میانگین هزینه های جانبی ساخت ویلا و قیمت مصالح ، طراحی نقشه می توانید قیمت نهایی ویلای خود را به دست آورید.

گروه معماری آرسس مفتخر است شما در ساخت زیباترین و باکیفیت ترین ویلا یاری دهد 

با ما تماس بگیرید

02644328160

09127927904

09300145131

مقاله ساخت ویلا در شمال