ساخت ویلا

ویلا ساختمانی است که بر اساس ارتیاط با طبیعت اطراف ساخته شده و در واقع بخشی از آن است. که  با استفاده از طراحی مناسب ساخته شده و هدف آن هماهنگی با طبیعت است. برخلاف ساختمانهای معمولی که فقط برای زندگی کردن ساخته شده اند و توجه زیادی به محیط اطراف خود ندارند ، ویلا بر رابطه نزدیک با طبیعت تأکید دارد.

ویلا ناخودآگاه شما را به یاد طبیعت و محیط زیبا می اندازد و آرامش و اطمینان خاطر را به ارمغان می آورد. راه رفتن با هوای تازه در یک محیط آرام روح شما را تازه می کند و احساس متفاوتی از زندگی در یک خانه معمولی می دهد. ساخت ویلا در طبیعت ، مانند هر ساختمان دیگر ، نیاز به یک سری کارهای اولیه برنامه ریزی  دارد.

ویلا ها بر اساس منطقه جغرافیایی و نوع آب و هوا توسط معماران و مهندسین مجرب طراحی و اجرا می شوند. اگر به مناطق مختلفی سفر کرده باشید ، واقعاً چشم اندازهای مختلفی از ویلا مشاهده کرده اید زیرا وضعیت جغرافیایی است که بر محتوای عملکردی و معماری ویلا تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، ویلاها در شمال دارای سقف شیروانی هستند ، اما ویلا در مناطق دیگر ممکن است دارای سقف منظم باشد.

ساخت ویلا دوبلکس با کمترین هزینه

خرید ویلا یا سرمایه گذاری در ساخت آن به آینده ای روشن تر و سودآورتر منجر می شود ، زیرا با افزایش جمعیت شهرها و شلوغ شدن آنها ، مردم باید نگرانی های خود را برطرف کنند.

ویلائی که از استانداردهای لازم برخوردار باشد و تسهیلاتی را برای ساکنین فراهم کند نه تنها از نظر مالی بسیار زیاد خواهد بود بلکه از نظر جسمی و روحی نیز می تواند آسایش و آرامش را برای مردم فراهم کند. معماری داخلی و خارجی ویلا علاوه بر زیبایی و جذابیت آن باید مطابق با اصول مهندسی اعمال شود و پشتیبانی لازم صورت گیرد. مراحل مختلفی برای ساخت ویلا وجود دارد که به صورت مرحله ای انجام می شود. در این مقاله مراحل را معرفی کرده ایم تا با آگاهی از آنها به راحتی بتوانید ویلا بسازید. با ما بمان.

ساخت ویلا مدرن

هنگام ساخت ویلا(Build a villa) ، مکان و موقعیت از مهمترین جنبه هاست. اگر قبلاً زمین خود را خریداری کرده باشید ، مجبورید پروژه ساختمان خود را با محدودیت های اراضی مانند ترکیب خاک ، جهت گیری ، توپوگرافی و نگهداری آب سازگار کنید.

تماس با ما

ما کل مراحل را مدیریت می کنیم و سپس پروژه خود را برای شما ایجاد می کنیم ، از طرح های اولیه طرح ویلا تا طراحی معماری ، از معامله با مقامات برنامه ریزی تا به دست آوردن مجوز برنامه ریزی ، تا اطمینان حاصل شود که کلیه آثار از مقررات ساختمانی پیروی می کنند.

 

مراحل و ساخت ویلا چیست؟

در ابتدای کار ، وقتی نوبت به ساخت ویلا خاص و لوکس می رسد ، ابتدا بازدید از مکان مورد نظر ضروری است. و از طریق این بررسی ، نقشه ای از زمین گرفته شده است تا این پروژه به واقعیت تبدیل شود.

با سفارش طراحی و اجرای یک ویلا لوکس ، می توانید تمام مراحل ساخت آن را کنترل کرده و از کیفیت تجهیزات مورد استفاده ، نحوه ساخت ، منطقه مورد نظر خود برای ساخت این ویلا اطمینان حاصل کنید. البته باید توجه داشت که اخذ مجوزهای لازم برای ساخت ویلا می تواند دردسر ساز شود. اما حتی می توان با پیگیری های لازم این مشکل را به راحتی حل کرد.

در مراحل بعدی ، معمار کار خود را آغاز می کند و ساختمان را با توجه به منطقه مورد نظر طراحی می کند. در این مرحله ، عناصر ویلا با توجه به مواردی مانند طلوع و جهت غروب خورشید ، امکاناتی که باید تهیه شوند ، تجهیزات و ملزومات مرتب می شوند. پس از آن ، کار ساخت و ساز توسط مهندس عمران و غیره انجام می شود.

این که آیا شما به دنبال ساخت ویلا ، شیروانی ، یک اتاق باغ یا یک ساختمان جدید هستید ، تیم ما می تواند نقشه های معماری را ترسیم کند و با کلیه موضوعات برنامه ریزی و تنظیم برای شما ایجاد کند. به عنوان کارشناسان ساخت ویلا می توانیم به شما توصیه کنیم که آیا پروژه برنامه ریزی شده شما در دستورالعمل توسعه مجاز قرار می گیرد یا خیر.

 

مرحله  مشاوره اولیه رایگان
یکی از معماران واجد شرایط ما برای بازدید شما در خانه ، دفتر شما یا مکانی که قصد ساخت آن را دارید ، به شما کمک خواهد کرد. در طی این مشاوره رایگان ما به برنامه های شما گوش خواهیم داد و به شما توصیه می کنیم در مورد امکان سنجی ایده شما. در این جلسه ما همچنین بحث خواهیم کرد که آیا پروژه برنامه ریزی اینکه به برنامه ریزی لازم احتیاج دارد یا خیر.

 

مرحله 2 – بررسی
پس از دریافت مشاوره از ما ، اگر تصمیم به استفاده از خدمات ما گرفتید ، یک نقشه بردار واجد شرایط را برای شما ارسال خواهیم کرد. نقشه بردار ما بر اساس ایده های شما ، املاک شما را اندازه گیری و بررسی می کند و طرح طراحی پیشنهادی ما را تولید می کند. ما به طور معمول این طرح را در مدت 48 ساعت پس از بررسی تولید می کنیم.
مرحله 3 – نقشه های معماری
هنگامی که از طراحی خود راضی هستید ، تیم طراحان معماری ما نقشه های معماری را برای تصویب شما تهیه می کنند ، که معمولاً در طی 7 روز از پیشرفت خود استفاده می کنید.

مقررات مربوط به ساخت ویلا

• ایمنی ساختاری ساختمان و کارهای جدید ساختمان از جمله ساخت پله ها و آیین نامه های ساخت و ساز سقف.
• ایمنی در برابر آتش ، استفاده از مواد مقاوم در برابر آتش و تأمین مسیرهای کافی برای فرار از آتش در داخل ساختمان.
• اطمینان از مقاومت در برابر آلاینده ها و رطوبت در حین کار ساختمان و پس از اتمام.
• مواد سمی که در ساخت و ساز نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند و در صورت کشف مواد سمی مانند آزبست در حین کار ساختمان ، چه می توانند انجام دهند.
• عایق صدا بودن
• تهویه
• ایمنی شیشه ای.
• ایمنی برق.
• کار و مصالح ، که شامل لیستی از مصالح است که می تواند و نمی تواند مورد استفاده در ساخت و ساز باشد.
• راهنمایی فنی برای سازندگان و معماران.

1. مکان مطلوبی را برای خانه خود انتخاب کنید.
2. املاکی را که قصد ساخت آن را دارید و آن را خریداری کنید انتخاب کنید
3. مشکلات دسترسی را در نظر بگیرید
ما هر زمان آماده ملاقات با شما و بحث در مورد پروژه شما هستیم. اولین جلسه فرصتی خواهد بود که ما در مورد پروژه و بودجه شما بدانیم تا بتوانیم اولین پیش نویس درخواست خود را با هم تهیه کنیم. ما از شما دعوت می کنیم تا قبل از اولین جلسه ما ، با ما تماس بگیرید تا حداکثر اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.

طراحی و ساخت ویلا شما

ویلا خود را با ما طراحی کنید و با معماران حرفه ای ما مشورت کنید تاا بهترین فضاهای زندگی را طراحی کنید

پروانه ساخت ویلا

پروانه ساخت ویلا می تواند زمانی حاصل شود که ما و دفتر طراحی در هماهنگی ایده ها و بودجه موفق شده ایم.
مجوز ساخت و ساز ویلا طی سه ماه ثبت شده است وقتی از طرف شما برای دریافت مجوز ساختمان اقدام خواهیم کرد ، با شماره پروانه ساخت شما رسید دریافت می کنیم که می تواند در نهایی کردن برنامه تأمین مالی شما نیز مفید باشد. در این مرحله به شما کمک خواهیم کرد: که مجوز های لازم را دریافت کنید

شروع ساخت ویلا

تیم ما اجرای کار را برای جلوگیری از هرگونه خطایی که می تواند منجر به عوارض سنگین و هزینه های غیر ضروری مالی پس از آن شود ، انجام می دهد کارهای زمین با مرحله اول کار برای ساختار ساختمان مطابقت دارد.اینها شامل کلیه کارهای دستی و ماشین کاری است که به طور موقت یا دائمی شکل زمین را تغییر می دهد.

مراحل عایق بندی در ساخت ویلا

در این مرحله ساختمان به گونه ای ضد آب و عایق از آب و هوا طراحی میشود . در این مرحله:
نصب سقف و نصب درها و پنجره ها.
1. ساخت دیوارها و سقف
2. دیوارهای خانه شما را قاب می کند
3. دیوارها را لوله کشی کرده و آنها را ایمن کنید
4. نصب سقف بام برای استفاده به عنوان مانع رطوبت
5. نصب نمای سایدینگ و نمای بیرونی مانند پنجره ها و درها
6. نصب سقف نهایی

ساخت  و طراحی قسمت داخل ویلا

مرحله دوم ساخت همچنین به عنوان “کار دوم” تعریف شده است شامل ساخت و ساز داخلی و انتخاب های داخلی ویلا / خانه.
قرار دادن دیوارها ، انتخاب درهای داخلی و سرویسهای بهداشتی ، انتخاب کفپوش ها باید به جایی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد تا در دکوراسیون اشتباه نکنید زیرا این امر ممکن است سالها اثرات نامطلوبی بر کیفیت زندگی بگذارد.
شروع از داخل ویلا
لوله هایی برای آب آشامیدنی ، زهکشی زباله و دریچه های تخلیه در دیوارها نصب کنید
1. (تهویه هوا و گرما) ، هواگیرها و لوله ها را نصب کنید
2. پریز برق
3. عایق نصب کنید
4. سقف های خود را نصب کنید

مرحله اخر ساخت ویلا تحویل کلیدها

این پایان پروژه ساختمانی است. اکنون با نصب مبلمان و دکوراسیون خود می توانید طراحی نهایی را ترتیب دهید.

هزینه ساخت ویلا

برای دریافت هزینه ساخت ویلا باید با معماران ساختمان ساز تماس بگیرید که برای دریافت دقیق ترهزینه باید زمین بازدید شود .
گروه معماری آرسس بهترین مجری برای طراحی و ساخت انواع ویلا به صورت صفر تا صد می باشد

جهت اطلاعات بیشتر و نظارت آنلاین با شماره های زیر تماس بگیرید
02644328160
09127927904
09300145131

مقاله ساخت ویلا