ساخت ویلا همکف

ساخت ویلا همکف (Building a ground floor villa) برای کسانی که تصمیم می گیرند که از پله ها استفاده نکنند عالی است. از این مجموعه متنوع لذت ببرید زیرا ما به شما طراحی ویلا را در همه ابعاد و سبک ها نشان می دهیم – همه در یک سطح. شاید شما جوان باشید و فقط می توانید پله ها را خوب مدیریت کنید. 

تماس با ما

اما شما از دردسرهایی که در روز بارهای سنگین استفاده می کنید ، لذت نمی برید. شاید شما در سنین میانسالی نتوانید از پله ها استفاده کنید.  ، ایمنی و سهولت در انتخاب  و طراحی  و ساخت ویلا همکف را می خواهید. اگر تازه کار را شروع کرده اید و دوست دارید از برنامه های طبقه ای استفاده کنید که به شما اجازه می دهد ده ها سال در یک خانه بمانید ، به انتخاب درست رسیده اید!

ساخت ویلا همکف یکی  از محبوب ترین برنامه های بازار در حال حاضر و به درستی است. ویلاهای همکف با داشتن دسترسی بهینه گزینه ای عالی برای هر خریدار هستند.

آیا شما و همسرتان به دنبال ساختن ویلایی هستید که بتوانید فرزندان کوچک را بزرگ کنید؟ شاید شما در حال برنامه ریزی برای بازنشستگی هستید و به دنبال بساخت ویلا هستید که پیمایش در این فصل جدید زندگی دشوار نخواهد بود. فارغ از نیازهای شما ، ساخت ویلا همکف مزایای بی نظیری را ارائه می دهد.

طراحی و ساخت ویلا همکف

طراحی و ساخت ویلا همکف مناسب و اقتصادی است ، زیرا یک طراحی ساده تر باعث کاهش هزینه های مصالح ساختمانی می شود. ساخت ویلا همکف نیز سازگار با محیط زیست هستند زیرا انرژی لازم برای گرمایشی و خنک شدن را کم می کند ، زیرا انرژی در طی یک سطح دوم از بین نمی رود.

از آنجا که گزینه خوبی در زمان پیری  هستند  تعداد پله ها به حداقل رسیده یا از بین می رود و حرکت در خانه را با پای پیاده یا ویلچر آسان تر می کند و یک سطح آن را برای نگهداری راحت تر انجام می دهد. اگرچه ساخت ویلا همکف می تواند فشرده باشد ، اما دارای حیاط ها و فضای زندگی زیادی در فضای باز است ، می توانند در سطح وسیعی زیبا کند.

ساخت ویلا همکف اغلب باید در قسمت های بیشتری احداث شود ، زیرا زمین بیشتر برای ساخت و ساز بیشتر  احتیاج دارد ، اما این می تواند فرصتی مناسب برای به حداکثر رساندن فضای زندگی در فضای باز باشد. یک حیاط بزرگ در عقب یا احتمالاً یک استخر برای سرگرمی کودکان و میهمانان اضافه کنید.

ساخت ویلا همکف کوچک

وقتی در اکثر موارد شروع به طراحی ویلا رویایی خود می کنید ، نقطه اولیه مطلوب و حداکثر فضای زندگی ممکن خواهد بود. نکات دیگری همچون چیدمان ویلا ، نوع خانه مورد نظر ، استفاده از عناصر ساختمانی و همچنین انتخاب مصالح ساختاری مراحل مرتبط بعدی شماست.

نمای کلی از برنامه ریز ویلا ما ایده های شما را ارائه می دهد که باید قبل از شروع به طراحی چهار دیوار شخصی خود تعریف و تصمیم گیری شود.

سبک های مناسب تر برای ویلاهای  کوچکتر  عبارتند از کیپ کد ، کلبه و ییلاقی ، که با جزئیات معماری مجلل و دنج هستند. 

ساخت ویلا همکف بزرگ

آیا می دانید به چه فضای زندگی نیاز دارید و آیا قبلاً یک ویلا خوب برای خانه رویایی خود دارید؟ چندین نکته وجود دارد که باید در مورد محاسبه فضای زندگی در نظر گرفته شوند. حداکثر فضای ممکن طبقه روی یک ملک در برنامه ریزی خانه تأثیر می گذارد و با الزامات برنامه استفاده از زمین محدود می شود (به عنوان مثال ، نسبت پوشش ، نسبت فضای کف). در مقاله ما اطلاعاتی در مورد ارزش های برنامه ریزی کاربری اراضی که بر فضای زندگی تأثیر 

ساخت ویلاهای همکف در طرح های مختلفی ارائه می شوند. با این حال ، طرح بندی های مختلف ویلا نه تنها در ظاهر بلکه قیمت ویلا رویایی شما نیز تأثیر می گذارد.

فواید ساخت ویلا همکف

یکی از جذاب ترین مزایای انتخاب ویلا همکف ، امکان لذت بردن از محوطه در زندگی روزمره است ، ما انتخاب گسترده ای از برنامه های ویلا همکف را در طیف گسترده ای از سبک ها ارائه می دهیم.

  • آیا کودک نو پا یا والدین سالخورده ای با شما زندگی می کنند که ممکن است نتوانند از پله ها ایمن شوند؟ یک ویلا همکف به معنی کمتر خطرات ناشی از سقوط  است. 

تخلیه آنها آسان تر است. در صورت بروز آتش سوزی ، می توانید هر پنجره ای از طبقه همکف را باز کرده و از روی ایمنی بیرون بروید. (فقط بوته های گل رز را مستقیماً در مسیرهای فرار برنامه ریزی شده خود نکارید.) در منطقه زلزله ای زندگی می کنید؟ ویلاهای همکف ایمن ترین سازه هایی هستند که در هنگام وقوع زلزله در آن قرار دارند.

هزینه ساخت ویلا همکف

این اولین سؤالی است که می خواهید از خودتان بپرسید که آیا ایده ساخت ویلا خود را دارید یا خیر . ساختن خانه همواره عدم قطعیت های بسیاری را ایجاد می کند و مهمترین آن نسبت به هزینه کل شما برای دستیابی به آن است. اگر از ابتدا آن را کنترل کنید ، رسیدن به بودجه خود آسان تر است ، زیرا ساخت ویلا فرایندی پیچیده است که بسیاری از متغیرها در آن دخیل هستند.

داشتن یک معمار که نه تنها تصور می شود شما را در طراحی  ویلا خود یاری رسانند  ، ضروری است. مطابق با الزاماتی که قبلاً از وی خواسته اید ، باید انجام شود.

هر ایده ای که در طراحی ویلا ، ساختارها ، تاسیسات نشان داده شده باشد باید در صورتحساب مقادیر درج شود. بودجه ساخت یک ویلا بسیار متغیر و قابل انطباق با زمان است ، اما ما ایده های اساسی را توصیف خواهیم کرد که هنگام عقد قرارداد با خدمات یک معمار باید تا حد امکان روشن باشد.

برای اطلاعات دقیق تر با گروه معماری آرسس تماس بگیرید مفتخریم شما را در ساخت ویلا رویایی تان یاری دهیم

02644328160

09127927904

09300145131

 

مقاله ساخت ویلا همکف