ساخت ویلا یک طبقه

ساخت ویلا یک طبقه (Build a one-story villa)یک گزینه عالی در هنگام ساختن ویلا در زمین های بزرگتر است و زیبایی خاصی به ویلا جدید شما خواهد بخشید.

چرا یک ویلا یک طبقه را می سازیم؟ به زبان ساده تر ، ساخت ویلا یک طبقه مرتع دارای ارزش فروش باورنکردنی ، طرح های خانوادگی هستند و به راحتی با خانواده و سبک زندگی شما رشد می کنند! بیایید نگاهی به مزایای ساخت ویلا یک طبقه  بیندازیم

تماس با ما

ساخت ویلا یک طبقه کوچک

ساخت ویلا یک طبقه کوچک  از نظر هزینه مناسب هستند طرح های ویلاهای کوچک در سبک های مختلفی طراحی شده اند.  برخی از نقشه خانه های کوچک را با تصاویر مشاهده خواهید کرد.

ساخت ویلا یک طبقه کوچک

تصاویر می توانند به خریداران در زمینه برنامه ریزی خانه کمک کنند تا پس از اتمام ساخت و ساز ، ویلا به چه شکلی ظاهر شود ، البته توجه داشته باشید که بعضی از عکس ها ممکن است طرح های اصلاح شده را نشان دهند (اکثر نقشه های طبقه قابل تنظیم هستند). بنابراین، حتما برنامه ها را با دقت بررسی کنید. خواه به دنبال یک طرح خانه لوکس هستید یا یک طرح ساده 

ساخت ویلا دو طبقه بزرگ

ساخت ویلا یک طبقه انواع مختلف آنها چشمگیر است. ساخت ویلا یک طبقه بزرگ  فضای خانواده و سرگرمی را فراهم می کند.  در میان سبک های رایج  ساخت ویلا یک طبقه ، یک طراحی  کلاسیک  است و طبق مد روز ، کاربردی و زیبا است.

فواید ساخت ویلا یک طبقه

ساخت ویلا یک طبقه فواید زیادی دارد. آنها به طور کلی برای گرما و سرما بسیار کارآمد هستند ، در هزینه شما صرفه جویی می کنند و باعث می شوند در طول سال راحت تر باشید. 

ساخت ویلا یک طبقه استخر دار

یک ویلا یک طبقه به شما امکان می دهد تا راحت تر ویلا خود را  تمیز کنید همچنین می توانید با محوطه سازی فضای داخلی و بیرونی را تزئین کنید ، برای تعطیلات و غیره تزئین کنید … شما می فهمید که بیشتر ویلا یک طبقه  ایمن تر و قابل کنترل تر هستند.ساخت ویلا سرمایه گذاری در آینده شماست.

ساخت ویلا یک طبقه در شمال

 

تعمیر و نگهداری ساده تر:  نگهداری عمومی مانند تمیز کردن سقف ، شستشوی راحت تر است و وقت کمی را میگیرد
طراحی ساده تر و ارزانتر: با داشتن فضای کم و طرح ساختاری ساده تر ، طراحی و ساخت ویلا یک طبقه ای ساده تر است ، این امر همچنین باعث می شود فرآیند ارزان تر شود.

در مواقع اضطراری ایمن تر: اگر دچار آتش سوزی یا هر شرایط دیگری هستید که نیاز به تخلیه فوری دارد ، می توانید هر پنجره ای را باز کنید و به راحتی از آن خارج شوید
ایمنی برای تحرک: یک راه پله یا پیاده رو طبقه دوم خطرات احتمالی را برای کودکان خردسال یا افراد مسن ایجاد می کند ، در حالی که یک ویلا یک طبقه خطر سقوط  را از بین می برد.

ساخت ویلا در گیلان

 

یکی دیگر از مزایای مهم ویلاهای یک طبقه نسبت به خانه های دو طبقه: دسترسی بیشتر. پیری در جای خود موضوعی پر زرق و برق نیست که اکثر ما می خواهیم در نظر بگیریم 

اما حتی اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که تحرک را برای چند دهه دیگر حفظ کنید ، چه می شود اگر یک خویشاوند مسن و کم تحرک داشته باشید برای زندگی با آن زندگی کنید. شما؟ با انتخاب طرحی با حداقل پله ها ، می توانید مکان همه را راحت تر کنید. اکنون این برنامه ریزی برای آینده است.

ساخت ویلا یک طبقه دارای طرح های بسیار دوستانه تری برای افرادی که دارای تحرک محدود هستند نسبت به خانه های چند طبقه این که آیا شما فردی هستید که هم اکنون از صندلی چرخدار استفاده می کنید ، یا می خواهید وقتی نیاز به طراحی ویلا دارید ، برنامه ریزی کنید ، یک ویلا یک طبقه تنها راه است!

ویلا یک طبقه با افزایش محبوبیت روبرو می شود زیرا تعداد بیشتری از افراد برای پیری یک محل را برای زندگی خود انتخاب می کنند  که در صورت تصمیم به فروش ، فاکتورهای فروش خوبی را ارائه می دهد. اگر برای یافتن یک طرح ویلا تک طبقه ای به کمک نیاز دارید.با ما تماس بگیرید

09127927904

02644326160

مراحل ساخت ویلا یک طبقه

اگر مایل به ساخت ویلا یک طبقه هستید ، ما یک تیم خدمات مشتری با تجربه در اختیار داریم تا به شما کمک کند. هر یک از انواع ویلا هایی که در نطر دارید می توانیم متناسب با نیازها و خواسته های شما بسازیم در ساخت ویلا یک طبقه بزرگ، ما قبل از اینکه هزینه ای را برای شخصی سازی آن اضافه کنیم ، نیازی به خرید نقشه نداریم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما قبل از تحویل  از برنامه خانه خود راضی هستید.

ساخت ویلا یک طبقه در استان تهران و البرز

ساخت ویلا یک طبقه با بهترین طراحی در استان تهران و البرز و زندگی روزمره را آسان و لذت بخش کنید – دقیقاً همان چیزی که برای ساخت ویلا یک طبقه خود را ایجاد کرده ایم قصد دارد انجام دهد.

همه چیز در مورد خانواده و جمع شدن با افرادی که دوستشان دارید ،در ویلا یک طبقه جریان می یابد ، نور می تابند و تعامل بی نظیری را در داخل خانه و بیرون ارائه می دهند. گروه معماری آرسس در ساخت ویلا های یک طبقه  رویایی برای هر خانواده ، بزرگ یا کوچک بهترین است.

ساخت ویلا دوبلکس

ما در ساخت انواع ویلا ها از جمله ساخت ویلا دوبلکس -یک طبقه- دو طبقه در هر شهری از استان تهران و البرز  ، طراحی کرده ایم – از بلوک هایی با اندازه سنتی در حومه شهر ، تا بلوک های باریک در مناطق مرسوم ، مد روز و فضای گسترده و باز یک هکتار. معماران ما نقشه های مدرن ویلا را ایجاد کرده اند که قابل انعطاف باشد و متناسب با نیازهای متغیر شما باشد و تعادل کاملی از مناطق خانوادگی و فضاهای خصوصی آرام فراهم می کند.

هزینه ساخت ویلا یک طبقه

ما مجموعه ای زیبا از ویلاهای یک طبقه را طراحی کرده ایم که با توجه به زندگی شما طراحی شده اند. ویلا های یک طبقه ما شامل طراحی ویلا های مناسب برای هر بودجه و همچنین ویلاهای یک طبقه است که برای طیف گسترده ای از اندازه های بلوک مناسب هستند.

اما بهترین کار در مورد ساخت و ساز با ما انعطاف پذیری در ساخت ویلا شما ست – طراحی ساخت ویلا یک طبقه همه ما می توانند شخصی باشند که با توجه به نیازهای زندگی شما و خانواده های شما ، کوچک یا بزرگ ، شخصی شوند.

چرا باید گروه معماری آرسس را انتخاب کنم؟

گروه معماری آرسس یکی ازبهترین معماران در ساخت انواع ویلا برای خانواده ها ، چه بزرگ و چه کوچک است . ما افتخار می کنیم که می توانیم با طراحی برنامه های با کیفیت ویلا که منعکس کننده شخصیت و سبک زندگی شما باشد ، نیازهای مشتری خود را برطرف کنیم با ما تماس بگیرید.

02644328160

09127927904

09300145131

مقاله ساخت ویلا یک طبقه