ساخت ویلا دوبلکس

ویلا دوبلکس چیست و فواید آن چیست؟

دوبلکس یک ساختمان مسکونی واحد است که دو خانه در زیر یک سقف و یک دیوار تقسیم کننده بین آن قرار دارد.

تماس با ما

همچنین به عنوان یک ویلا  دوتایی شناخته می شود ، هر طرف یک خانه کاملاً مجزا است که دارای ورودی ، امکانات و حیاط خاص خود است.

دوبلکس ها گاه یک ویلا هستند ، به این معنی که هر دو نیمه باید با هم فروخته شوند. اگر یک دوبلکس به دو عنوان جداگانه تقسیم شود ، هر خانه می تواند جداگانه فروخته شود.

ویلا دوبلکس یک ساختمان مسکونی است که شامل دو ویلا است که دارای یک دیوار مرکزی است. 

چرا ویلا دوبلکس بسازیم؟

غالباً مردم تعجب می کنند که چرا شما ویلا دوبلکس درست کرده اید و چنین پروژه ای را در پیش گرفته اید. ده ها فایده برای ساخت ویلا دوبلکس وجود دارد ، به خصوص اگر از خدمات یک خریدار معتبر استفاده کنید که کل پروژه را برای شما مدیریت می کند ، از ابتدا تا انتها.
ساخت ویلا دوبلکس (construction-of-duplex-villas)و ویلاهای دارای فضای مجلل فرصت های زیادی را برای طراحی و یک ظاهر طراحی شده ارائه می دهند. در اینجا ، شش خانه را برای شما انتخاب کرده ایم که راه حل هایی را برای تفکر فراهم می کنند.
ساخت ویلا دوبلکس
هیچگاه قوانین سخت و سریعی در مورد برنامه های ساخت ویلا دوبلکس و توزیع مناطق عملکردی وجود ندارد. در حالی که به طور کلی طبقه همکف دارای کلیه فضاهای معاشرت با اتاق های اتاق خواب در طبقه بالا است ، هیچ دلیلی وجود ندارد که بتوانید طرحی متفاوت را امتحان کنید. در این خانه ، آشپزخانه اوپن با طرح کوچک منحصر به فرد برای طبقه فوقانی اختصاص داده شده است ، در حالی که اتاق خوابها در طبقه پایین است. نور زیاد خورشید به داخل اتاق جریان می یابد و به نگه داشتن محیط در نور ، هوا و گرما کمک می کند.
 با راه پله به عنوان یک ویژگی منحصر
یکی از مهمترین ویژگی های ویلا دوبلکس ، راه پله است که دو منطقه خانه را به هم متصل می کند. طرحی را در نظر بگیرید که بیرون بیاید و لمس منحصر به فردی به فضا ایجاد کند. در این خانه ، اگرچه راه پله دارای طراحی سبک و کم تأثیر است  جلوه ای ماندگار می بخشد.
در ویلاهای  بزرگتر ، یک پله مارپیچی ایستاده در وسط اتاق می تواند چشم نواز و هوشمندانه به نظر برسد.
ساخت ویلا دوبلکس مدرن
خانه های مستقل دوبلکس تمایل به داشتن نمای های زیبا دارند ، به این معنی که فرصت کافی برای آزمایش با طرح وجود دارد. اگر به سرمایه گذاری در نمای خارجی منحصر به فرد فکر نمی کنید ، می توانید ایده هایی را از این طریق قرض بگیرید. نمای این خانه به لطف مادی بودن از زیبایی خاصی برخوردار است – آجر از کیفیتی شاعرانه و جذاب برخوردار است. نمای بیرونی یک نمای ن منحصر به فردکه بین پالت های آجری قرار گ رفته است ، به نمایش می گذارد. وقتی از فاصله دور نگاه می کنید ، میله های فلزی ناپدید می شوند و فقط خطوط آجری  را می بینید.

نحوه ساخت ویلا دوبلکس

تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از دوبلکس نیز ضروری است. به عنوان مثال ، آیا این ساختمان برای خود به عنوان یک خانه برای همیشه یا به عنوان یک سرمایه گذاری مورد استفاده قرار می گیرد ، در این صورت طرح باید مقرون به صرفه باشد. 

برای شروع ، اولین کاری که می خواهید در ساخت ویلا دوبلکس انجام دهید ، تماس با سازنده ای است که تجربه گسترده ای با  ویلا دوبلکس ها دارد و می تواند این تخصص را به برنامه های شما برساند. در اینجا سه ​​نکته برتر برای ساخت ویلا دوبلکس ارائه شده است.

 یک طرح  با نور را انتخاب کنید

نور طبیعی در هر نوع بازسازی یا ساخت جدید ضروری است و همین امر در مورد ساخت ویلا دوبلکس نیز انجام می شود. در حالت ایده آل ، طبقه همکف باید پر از نور باشد. به عنوان مثال ، نصب درب های شیشه ای عظیم که به حیاط ها و آشپزخانه های بزرگ باز می شود می تواند این مسئله را به حداکثر برساند.

هزینه ساخت ویلا دوبلکس

هزینه ساخت یک دوبلکس چقدر خواهد بود .اگرچه ممکن است. طراحی و ساخت ویلا دوبلکس بیشتر از یک خانه  هزینه داشته باشد ، اما پتانسیل سود چیزی نیست که می توان در آن کم کاری کرد چرا؟ فقط به این دلیل که دو ویلا در یک بلوک وجود دارد و زمین کمتر از دو بلوک جداگانه هزینه دارد.
در اینجا می خواهید بدانید که آیا به دنبال ساخت ویلا دوبلکس هستید یا خیر.برای دریافت اطلاعات دقیق تر شما باید معماران ساختمان سازی تماس بگیرید تا با بازدید کردن از زمین مورد نظر شما هزینه دقیق تر ساخت ویلا دوبلکس شما یاری دهند.گروه معماری آرسس با داشتن کادری مجرب و حرفه ای مفتخر است شما را در راهبرد پروژه های شما یاری دهد.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس زیر تماس بگیرید