طرح ساخت ویلا

گروه معماری آرسس انواع  طرح ساخت ویلا(Villa construction plan) را  از نظر اشکال ، اندازه ها و سبک های معماری ، طیف گسترده ای را اجرا می کند ، محبوب ترین سبک های ما ، تا کنون ، ساخت ویلا مدرن هستند. به همین دلیل است:

تماس با ما

برنامه های ساخت ویلا مدرن به طور معمول خطوط براق ، شیروانی های متقارن ، پنجره های بزرگ ،  جذاب و مهیج را مهیا می کند ،یا ساخت ویلا دوبلکس که  فضای زندگی که در آن تمام یا بعضی از اتاق های خواب در طبقه بالا نمایش داده می شود. در داخل یک طرح ساخت ویلا مدرن ، اغلب یک طرح طبقه باز و یک آشپزخانه را پیدا خواهید کرد یک محوطه زیبا که محوطه سازی مدرن انجام شده است محلی برای ورزش و استراحت می باشد.

طرح ساخت ویلادر همین حال ، معماری به سبک مدرن به شدت از جنبش هنر و صنایع دستی  جلب می شود که بر جزئیات دست ساز مانند داخلی و کارهای تزئینی چوبی تأکید می کند. در نتیجه ، برنامه های ویلا صنایع دستی یک استعداد منحصر به فرد را ارائه می دهد (تقریباً مثل اینکه آنها با شخصی خاص در ذهن ساخته شده اند) و می توان در تنظیمات متنوعی از آن قدردانی کرد.

طرح ساخت ویلا با نمای رومیمانند برنامه های ساخت ویلا مدرن ، خانه صنایع دستی ، طراحان ورزشی فوق العاده مهیج را طراحی می کند ، به طور معمول با استفاده از مواد طبیعی (به عنوان مثال سنگفرش بیرونی) و ایوان جلوی با ستونهای مخروطی و مربعی سنگین . در داخل یک طرح ساخت ویلا مدرن صنعتگر معمولاً یک نقشه کف باز ، سکوی در معرض ، یک شومینه سنگی بزرگ و انواع جزئیات و امکانات هوشمند را کشف خواهید کرد.

طرح ساخت ویلا باغ

هزاران طرح ساخت ویلا باغ  را مشاهده کنید که عناصر طراحی اطراف پرطرفدار را شامل می شوند ، از جمله برنامه های کفپوش فضای باز ، محوطه سازی باغ های اطراف ، گلخانه هایی که به صورت استراتژیک در کنار ورودی ها  قرار می گیرند، ساخت ویلا باغ را در نظر بگیرید که در محوطه باغ که به صورت زیبا محوطه سازی شده می توان برای ورزش صبحگاهی محلی با انرژی باشد.

طرح ساخت ویلا در شمال

می توانید با تماس با شماره 02644328160 یا با تماس با ما از طریق  واتساپ، تخمین  رایگان هزینه ساخت ویلا در شمال را  دریافت کنید. شما با ما مشورت خواهید کرد یا با معمار مستقیماً کار می کنید تا تغییرات شما ایجاد شود. تغییرات طرح ساخت ویلا  می تواند به اندازه افزایش اندازه یک اتاق یا افزایش یا کاهش ارتفاع سقف جزئی باشد ، اما ما همچنین با تغییراتی دقیق تر مانند تغییر خطوط سقف کار می کنیم.

طرح ساخت ویلا در کرجمعماران ما کل مراحل را به شما راهنمایی می کنند و اطمینان حاصل می کنند که برنامه نهایی ویلا  شما دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید. به خاطر داشته باشید اگر قصد ایجاد تغییرات اساسی در برنامه های ویلا  دارید ، با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

طرح ساخت ویلا جدید

ما می خواهیم پروژه ساخت ویلا جدید شما در کمترین هزینه بماند. به همین دلیل ما برای تهیه گزارش ، طیف گسترده ای از سبک ها و اندازه های معماری و نکات مربوط به ساخت ویلا جدید ، برنامه های خانه را ارائه می دهیم. چیزی برای همه وجود دارد! به عنوان مثال ، اگر دوست دارید و می توانید از یک طبقه عمارت لوکس برخوردار شوید ، عالی است!

طرح ساخت ویلا در شمالبسیاری از برنامه های خانه بزرگ در دسترس است. با این حال ، اگر یک طرح ساخت ویلا کوچک با جزئیات مجلل بیشتر به دلخواه شما باشد ،  حتی بهتر ، تقریباً می توانید هر طرحی را برای رفع نیازهای دقیق خود تنظیم کنید. برنامه های ساخت و ساز ، نقشه های حیاط و طرح های پروژه نیز موجود است. اکنون تماس بگیرید.

09127927904

طرح ساخت ویلای دوبلکس

طرح ساخت ویلا دوبلکس  که از دو واحد جداگانه تشکیل شده اما به صورت یک خانه مسکونی ساخته شده است. این دو واحد یا به صورت جانبی ساخته شده اند و به وسیله دیوارجدا می شوند و یا ممکن است انباشته شوند. برنامه های ویلا دوبلکس در مناطقی با چگالی بالا مانند شهرهای شلوغ و یا دارای خواص پر طرفدار ساحلی بسیار محبوب هستند.

ساخت ویلا لاکچری در شمالدو واحد یک طرح کف دوتایی معمولاً یک تصویر آینه از دیگری است ، اما همچنین با واحدهای متصل متفاوت در اندازه و چیدمان در دسترس هستند. یک نمونه از این موارد می باشد: واحد A دارای دو اتاق خواب و یک حمام و واحد B دارای سه اتاق خواب و دو b است

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره و نظارت آنلاین با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

02644328160

09127927904

09300145131

مقاله طرح ساخت ویلا