ساخت ویلا با نمای رومی

نخستین نمونه از ساختمانهای گروه بندی شده در این دسته ، که گاه با اصطلاح ویلا با نما رومی از آن یاد می شود . این سازه های روستایی تمایل دارند که در مقیاس کمی با کشاورزی یا درختان (انگور) در ارتباط باشند. فرم ویلا – و خود اصطلاح – پس از آن تخصیص می یابد و به طیف وسیعی از سازه هایی که در دوره جمهوری و امپریال  به دوران باستان پسین ادامه می یابد.

تماس با ما

یک مورد که کلیه ویلاها مشترکاً مشترک آن هستند ، محیط خارج از شهرشان است. ویلا یک ساختار شهری نیست بلکه یک ساختمان روستایی است. بنابراین ما اغلب آنها را در مناطق روستایی ، حومه یا ساحل مشاهده می کنیم. شما می توانید برای ساخت انواع ویلا با نمای رومی با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

ساخت ویلا دوبلکس با نمای رومی

چطور ساخت ویلا با نمای رومی(Building a villa with a Roman view) را شروع کنید ؟ اما هنوز نمی دانید چگونه و قبل از شروع برنامه ، چگونه جستجو کنید؟ در اینجا مهمترین نکات را در قالب لیست چک برای شما آورده ایم.

ساخت ویلا تریپلکس در شمالالزامات برنامه ریزی ویلا برای سازندگان ویلا
برنامه ریزی ویلا هنگامی که شما در اکثر مواقع شروع به طراحی ویلا رویایی خود می کنید ، نقطه اولیه مطلوب و حداکثر فضای زندگی ممکن خواهد بود. نکات دیگری همچون چیدمان ویلا ، نوع ویلا مورد نظر ، استفاده از عناصر ساختمانی و همچنین انتخاب مصالح ساختاری مراحل مرتبط بعدی شماست.

نمای کلی از برنامه ریز ویلا ما ایده های شما را ارائه می دهد که باید قبل از شروع به طراحی چهار دیوار شخصی خود تعریف و تصمیم گیری شود.

ساخت ویلا دوطبقه مدرنحداکثر فضای زندگی ممکن را تعیین کنید
آیا می دانید به چه فضای زندگی نیاز دارید و آیا قبلاً یک ویلا خوب برای ویلا رویایی خود دارید؟ چندین نکته وجود دارد که باید در مورد محاسبه فضای زندگی در نظر گرفته شوند. حداکثر فضای ممکن طبقه روی یک ملک در برنامه ریزی خانه تأثیر می گذارد و با الزامات برنامه استفاده از زمین محدود می شود

طراحی ویلا

 طرح ویلا خود را تعریف کنید

ساخت ویلا دوبلکس با نمای رومی ترکیبی از یک ویلا یک طبقه  و یک ویلا مجزا  است و برای دو خانواده در نظر گرفته شده است. از دو ویلا تشکیل شده است که به طور معمول با یک دیوار تقسیم شده با یکدیگر آینه ای معکوس شده اند. دیواره تقسیم کننده به عایق ضد حریق و عایق صوتی نیاز دارد. محافظت حرارتی برای دیواره تقسیم مورد نیاز نیست.

ساخت ویلا دو طبقه در شمالیک ویلا دوبلکس همیشه از دو ورودی جداگانه و دو راه پله جداگانه تشکیل شده است. در داخل خانه دوبلکس طرح اتاق می تواند آزادانه طراحی شود.

در بیشتر موارد ، ویلا دوبلکس با باغ خود احاطه شده است و حداقل از یک طبقه همکف و یک طبقه فوقانی تشکیل شده است. خانه ها اغلب دارای یک اتاق زیر شیروانی گسترده هستند که از دیدگاه کارآیی اقتصادی معنا می یابد.

ساخت ویلا با نمای رومی با سیمان

سیمان از سلولز و مواد معدنی تشکیل شده است ، به ما این امکان را می دهد که دیوارها را به روشی سبک ، غیر قابل احتراق و مقاوم در برابر باران بپوشانیم و نمای هایی با بافت ، رنگ و تن متفاوت ایجاد کنیم. پانل های آن به راحتی قابل کنترل ، سوراخ است و می تواند در صورت نصب با جدایی خاصی بین دیواره عقب ، نما های تهویه را تنظیم کند. 

 

ساخت ویلا با نمای رومی به گونه ای طراحی شده است که محیط گرمسیری را در نظر بگیرد و از ساخت و ساز ساده ای برخوردار باشد. یک دیوار دوجداره و سقف بتونی با داربست چوبی به کاهش افزایش گرما کمک می کند. پنجره ها امکان تهویه طبیعی و بدون نیاز به تهویه هوا را فراهم می کنند. علاوه بر این ، سقف بتن مسلح یک مینی مخزن را به منظور جمع آوری آب باران ادغام می کند.

ساخت ویلا با نمای رومی با سنگ

سنگ یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی در جهان است که از مقاومت و دوام آن قدردانی می شود. در زمان های قدیم به وفور آن انتخاب شده بود: به عنوان یک ماده طبیعی ، به راحتی در دسترس و قابل اعتماد بود. اما چیز بسیار بیشتری از آنچه انتظار می رود وجود دارد ، و دلیلی وجود دارد که معماران همچنان به ساخت آن ، اطراف آن ، و در آن ادامه می دهند.

ساختارهای موجود در این لیست توانایی سنگ در تغییر شکل را نشان می دهد. می توان آن را به شکل خام آن استفاده کرد یا برای جلوه ای براقتر جلا داد. جای تعجب نیست که این ماده برای بناهای مهم و بناهای مهم مانند اماکن عبادت ، قلعه ها و کاخ ها انتخاب شده باشد ، زیرا تقریباً از هر ماده دیگری برتری خواهد داشت.بنابراین می توان برای ساخت ویلا با نمای رومی از سنگ استفاده کرد.

هزینه ساخت ویلا با نمای رومی

این اولین سؤالی است که اگر به فکر ساخت ویلا با نمای رومی هستید ، خواهد بود. و تنها راه پاسخ صادقانه به این سؤال این است که با یک سؤال دیگر: “چ نوع ویلایی؟” مثل این است که بپرسید “یک ماشین چقدر هزینه دارد؟” چه ماشینی؟ مثل این فکر کنید یک شیر آب ساده در حمام می تواند چقدر هزینه داشته باشد. هزینه نهایی ساخت ویلا با نمای رومی مبلغ هزاران تصمیم از این دست است 

جهت اطلاعات بیشتر و نظارت آنلاین پروژه های خود

با گروه معماری آرسس تماس بگیرید

02644328160

09127927904

09300145131